darekocur
15.02.11, 10:07
Ostatnio kupiłem nową Drukarkę Canon IP1900 u siostry instalowałem na laptopie - Vista i z powodzeniem - drukuje żadne komunikaty nie wyskakują.
U siebie natomiast nie mogę zainstalować na stacjonarnym na XP ponieważ wychodzi komunikat informujący o buforze wydruku i ponownym uruchomieniu komputera.
Komputer ponownie uruchamiam a wspomniany komunikat po ponownym uruchomieniu komputera znowu wyskakuje.
Wcześniej miałem instalowaną drukarkę HP (urządzenie wielofunkcyjne) i nie było takich komunikatów.