Dodaj do ulubionych

CANON IP1900

15.02.11, 10:07
Ostatnio kupiłem nową Drukarkę Canon IP1900 u siostry instalowałem na laptopie - Vista i z powodzeniem - drukuje żadne komunikaty nie wyskakują.
U siebie natomiast nie mogę zainstalować na stacjonarnym na XP ponieważ wychodzi komunikat informujący o buforze wydruku i ponownym uruchomieniu komputera.
Komputer ponownie uruchamiam a wspomniany komunikat po ponownym uruchomieniu komputera znowu wyskakuje.
Wcześniej miałem instalowaną drukarkę HP (urządzenie wielofunkcyjne) i nie było takich komunikatów.
Obserwuj wątek
    • robirus Re: CANON IP1900 15.02.11, 21:30
      ważne, żeby odinstalować sterownik poprzedniej drukarki. jeśli to nic nie zadziała, to sprawdź zawartość rejestru:
      HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Services \ Spooler
      i tam w pozycji DependOnService powinien być zapis RPCSS lub RPCSS http
      potem restarcik i powinno dać się zainstalować ster do nowej drukarki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka