01.06.04, 01:09
ktora ostatnia wersja (wersja 6 dzila tylko pod WinXP)Adobe Acrobat dzila pod
Win98, i czy jest dostepna jako Trial albo Shareware?
Obserwuj wątek
    • Gość: maciejka104 Re: acrobat IP: *.tnt.com 01.06.04, 09:57
      Wersja 5.0 dziala (nie sprawdzalem 5.5)
      Wszystke readery sa dostepne za free.
      • maciejpoczta Re: acrobat 01.06.04, 11:01
        5.5 też działa.
        • waldek235 Re: acrobat 02.06.04, 18:54
          ale pelna wersja ACROBAT, Trial albo shareware

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka