Dodaj do ulubionych

:: darmowy flash ::

01.08.04, 19:39
znacie może jakiś programik (darmowy), który umożliwiałby robienie animacji
(swf). Trial Flash'a MX skończył mi się, a na full version mnie nie stać :(
Nie potrzebuję tworzyć zaawansowanych programów, wogóle programować, tylko
robić zwykłe animacje...
Obserwuj wątek
    • webminister Re: :: darmowy flash :: 02.08.04, 08:36
      a może ktoś zna link do P2P na oryginał??
      • Gość: Wampir Re: :: darmowy flash :: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.04, 10:34
        Spróbuj "Ulead Cool 3d" - sam nie próbowałem.
        www.pcworld.com/downloads/file_description/0,fid,6099,00.asp
        • webminister Re: :: darmowy flash :: 02.08.04, 17:41
          thx - ale ja chciałbym coś na stałe za free... a tego programiku dostępny jest
          tylko trial... :(
          • Gość: Wampir Re: :: darmowy flash :: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.04, 05:05
            Po okresie użytkowania odinstalowujesz, czyscisz rejestry jakims Regcleanerem i
            instalujesz od nowa.
            :-)
            • webminister Re: :: darmowy flash :: 03.08.04, 11:23
              a czy na pewno te programy zapisują informację o już wykorzystanym czasie w
              rejestrze?? Ale słyszałem kiedyś o takich programikach (do robienia animacji -
              za free), ale wtedy mnie to nie interesowało. bodajrze nawet Macromedia cos
              takiego wypuściła...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka