webminister
01.08.04, 19:39
znacie może jakiś programik (darmowy), który umożliwiałby robienie animacji
(swf). Trial Flash'a MX skończył mi się, a na full version mnie nie stać :(
Nie potrzebuję tworzyć zaawansowanych programów, wogóle programować, tylko
robić zwykłe animacje...