Dodaj do ulubionych

czy to inteligo?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.04, 01:00
dostałam takiego maila

Drogi Kliencie,

Zwracamy się z serdeczną prośbą o udział w krótkim badaniu ankietowym, które
nie powinno zająć więcej niż kilka minut.

Celem badania jest uzyskanie Twojej opinii na temat projektów graficznych
kart płatniczych. Wkrótce chcemy bowiem zaoferować nowe karty Visa Electron,
które z przyjemnością będzie nosił w portfelu każdy posiadacz konta Inteligo.
Twoja opinia jest dla nas bardzo cenna.

Badanie jest w pełni anonimowe. Nie będziemy prosić o podawanie żadnych
danych osobowych.

Aby rozpocząć wypełnianie ankiety kliknij w poniższy link:
www.sfera.net.pl/badania/inteligo/index.php?id=fa15c61f67
Serdecznie dziękujemy za pomoc.
Życzymy miłego dnia.

Zespół Obsługi Konta Inteligo

PS Jeśli masz jakieś uwagi, pytania dotyczące ankiety prosimy o wysłanie e-
maila na adres: ankieta@inteligo.pl
=


Jakoś tak bez ładu iskładu to napisane i ten link jakiś dziwny ...czy mam
fobie?
Obserwuj wątek
    • kalinowski11 Re: czy to inteligo? 06.08.04, 08:05
      Trzeba tylko wybrać wzór karty , nie musisz podawać numeru swojej karty i pin-
      u , a dane możesz wprowadzić "lewe" . Ja "mam" 99 lat i w banku internetowym
      buszuję codziennie :)

      Pozdrawiam .

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka