Gość: wiewiór IP: *.udn.pl 13.08.04, 12:29 Witam. Czy np udostępniune pliki przez urytkownika kazzy, można sciągnąć eMulem itd? I jeszcze jedno pytanko. Czy torrenty są lepsze od tych programów typu eMule, i dlaczego? pozdrawiam Link Zgłoś Obserwuj wątek