Dodaj do ulubionych

Pytanko o p2p

IP: *.udn.pl 13.08.04, 12:29
Witam. Czy np udostępniune pliki przez urytkownika kazzy, można sciągnąć
eMulem itd?
I jeszcze jedno pytanko. Czy torrenty są lepsze od tych programów typu eMule,
i dlaczego?

pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka