Gość: paki82 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 00:41 mam problemik ze stacją dyskietek. windows mi nie wykrya jej a kiedy podpinam taśme to pali mi się cały czas dioda od niej i nie gaśnie. Link Zgłoś Obserwuj wątek
user0001 Re: problem ze stacją dyskietek 18.09.04, 01:06 Najprawdopodobniej masz źle włożoną taśmę, sprawdź czy czerwony (albo z czerwonym wzorkiem) kabelek jest w przy pinie oznaczonym 1 zarówno po stronie płyty główniej jak i stacji dyskietek. Link Zgłoś
Gość: az Re: problem ze stacją dyskietek IP: *.petrus.com.pl 18.09.04, 08:36 Masz odwrotnie włożony wtyk taśmy. Link Zgłoś