Dodaj do ulubionych

problem ze stacją dyskietek

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.09.04, 00:41
mam problemik ze stacją dyskietek. windows mi nie wykrya jej a kiedy podpinam
taśme to pali mi się cały czas dioda od niej i nie gaśnie.
Obserwuj wątek
    • user0001 Re: problem ze stacją dyskietek 18.09.04, 01:06
      Najprawdopodobniej masz źle włożoną taśmę, sprawdź czy czerwony (albo z
      czerwonym wzorkiem) kabelek jest w przy pinie oznaczonym 1 zarówno po stronie
      płyty główniej jak i stacji dyskietek.
    • Gość: az Re: problem ze stacją dyskietek IP: *.petrus.com.pl 18.09.04, 08:36
      Masz odwrotnie włożony wtyk taśmy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka