Dodaj do ulubionych

Youtube download

07.12.18, 17:40
Niektóre klipy gdy próbuję je ściągnąć za pomocą YouTube Downloader HD wyświetlają komunikat:"Error, no video to download" a jeśli użyję przeglądarki z wbudowanym "downloaderem" jak SlimJet lub Avast Secure Browser to ściągnę bez problemu.

Google w swojej Chrome już dawno zrezygnowało z rozszerzenia downloadera a te ze sklepu nie działają, o co tu chodzi?
Obserwuj wątek
  • walterwalter Re: Youtube download 28.04.19, 23:29
   Najlepiej korzystać z downloaderów na stronach. W tym momencie jest ich pełno :) Zawsze jakiś zadziała a i przy okazji będziesz mógł przyciąć film czy pobrać samą mp3. Są naprawdę rozwinięte.
  • menago_bb Re: Youtube download 17.06.19, 13:49
   Nie zawsze, no właśnie Youtube Downloader HD często nie rozpoznaje wideo.Radzi sobie wbudowany w Slimjet downloader ale żeby za każdym razem można było ściągać i nie używać do tego innej przeglądarki niż domyślna to trzeba by jakiś inny "ściągacz".Jest ich wiele ale może ktoś poleci któryś, bez konieczności instalacji i sprawdzania wszystkich.Dzięki.
   P.S.
   Problem jest w ściąganiu plików do .webm, mp4 daje rady.
   • fifi454 Re: Youtube download 19.06.19, 01:27
    Napiszę Ci jak pobrać jDownloader, żeby nie zainfekować sobie komputera i żeby sam program był bezpieczny i w 100% czysty od spyware'u.

    Sposób nie wymaga instalacji.

    1. Pobierasz wersję jar tego programu z oficjalnej strony: jdownloader.org/jdownloader2
    2. Wersję jar, która jest w jednym pliku, uruchamiasz przy pomocy oprogramowania do uruchamiania programów w javie, które jest w 100% bezpieczne portableapps.com/apps/utilities/java_portable_launcher
    3. Uruchamiasz Java Portable Launcher, wskazujesz lokalizację pliku .jar programu jDownloader i program uruchamia się tak, jakbyś normalnie miał go zainstalowanego, ale w rzeczywistości program jest uruchomiony w "piaskownicy" i używanie go jest w 100% bezpiecznie.

    Trzeba umieć jDownloadera pobrać bo w wielu źródłach są programy szpiegowskie, które się instalują razem z nim, dlatego warto go używać przy wykorzystaniu powyższego sposobu, niewymagającego instalacji.
  • fifi454 Re: Youtube download 19.06.19, 01:20
   Najlepiej korzystać z jDownloadera. Pobierze Ci on wszystkie treści w oryginalnej formie, takiej jaka była opublikowana pierwotnie na YouTube.

   Wiele stron konwertuje najpierw filmy, przez co tracą one swoją jakość i dopiero później je pobierasz. Bezpośrednio filmy z YouTube (bez konwertowania) można pobrać jedynie w niższej rozdzielczości. Od kiedy YouTube wprowadziło technologię DASH, trzeba kombinować ze strumieniami audio i wideo, dlatego wiele stron sobie z tym nie radzi.

   jDownloader pobiera filmy i bez konwersji łączy strumienie audio i wideo oraz ich pakiety w jeden plik, ładnie je opisując.

   Z drugiej strony, trzeba uważać z jakiego źródła pobiera się ten program, gdyż w niektórych instalkach może być adware i reklamy.

   Ja używam wersji java, która jest chyba najczystszą wersją pod względem braku oprogramowania szpiegowskiego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka