Gość: malutka IP: 81.219.8.* 03.12.04, 12:50 mam problemnie moge przegrac orginalnej plyty nero nie chce jej wypalic jak moge ja skopiowac pozdrawiam tych ktorzy mi pomoga Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: nova Re: sims IP: *.osiedle.net.pl 03.12.04, 15:48 do przegrywania i kopiowania płyt lepszy jest CloneCD. Link Zgłoś
Gość: mlody Re: sims IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.04, 12:13 Nero to jest dobre do nagrywania płyt z muzyką lub danymi, ale za słabe do nagrywania gier. Do tego są inne programy: CloneCD lub Alcochol. Po prostu nero nie obsługuje zabezpieczeń stosowanych w grach. Link Zgłoś