IP: 81.219.8.* 03.12.04, 12:50
mam problemnie moge przegrac orginalnej plyty nero nie chce jej wypalic jak
moge ja skopiowac pozdrawiam tych ktorzy mi pomoga
Obserwuj wątek
    • Gość: nova Re: sims IP: *.osiedle.net.pl 03.12.04, 15:48
      do przegrywania i kopiowania płyt lepszy jest CloneCD.
    • Gość: upiu Re: sims IP: 81.219.8.* 03.12.04, 23:56
      clone
    • Gość: mlody Re: sims IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.04, 12:13
      Nero to jest dobre do nagrywania płyt z muzyką lub danymi, ale za słabe do
      nagrywania gier. Do tego są inne programy: CloneCD lub Alcochol. Po prostu nero
      nie obsługuje zabezpieczeń stosowanych w grach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka