black_light 18.12.04, 23:28 Mam pytanko, chciałbym sobie nagrać na cd audio pliki z roz. OGG. Ale problem polega na tym że ni jak nie mogę tego zrobić. Czym przerobic pliki OGG na Wave albo mp3. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Dobry człowiek Re: OGG ---> Mp3 IP: *.chello.pl 18.12.04, 23:46 mp3.wp.pl/p/programy/opis/273.html Tu jest taki programik za free. Nazywa się Enkoder. Link Zgłoś
piecyk.gazowy Re: OGG ---> Mp3 18.12.04, 23:50 W Winampie ustaw na wyjściu DiskWriter, zdefiniuj ścieżkę wyjściową, załaduj piosenki i wciśnij Play. ;-) Link Zgłoś