Dodaj do ulubionych

Problem z nero

IP: *.perfect.net.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 08.02.05, 16:18
otoz nie chce nagrac filmu , zatrzymuje sie przy 3 % i wyskakuje ze zapis sie
nie powiódl , jak nagrywałem plyte audio było ok , a plik video zatrzymuje
sie na 3% i gdy bufor ma 0%, zainstalowałem nero ponownie nic nie dało,
spróbowałem tez z nero express i tez nic nie dało, ktos wie co i jak?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka