Gość: antyk
IP: *.chello.pl
18.02.05, 15:18
Właśnie wgrałem win98, mam juz zainstalowane wszystko, są oczywiscie problemy
ale o tym innym razem.
Mam również windowsa 98SE na płycie, niestety jak chce uaktualnić zwykłą 98
to nie da się, wyskakuje coś ze nie mozna uaktualnić tej wersji i numer
jakiegś błędu. Mam również zgrany servis pack 98SE, dziwne w tym wszytskim
jest to ze poprzednio wgrywałem win98 z tej samej płyty i servis pack udało
się bez problemów zainstalowac, ty, razem jednak, pojawia sie jakis
kominukat, ze wersja servis packa nie zgodna z wersja windowsa. Servis packa
mam identycznego co przedtem.
Co się dzieje? Jest jakas mozliwosc uaktualnienia tej 98? Jest jakas
mozliwosc przemianowania go na 98se, bądz polepszenia w jakis sposób?