Dodaj do ulubionych

dokument and seting

20.02.05, 22:08
mam problem nieumie z pasku zadanzaloczyc programow wyskauje puste
prawdopodobnie usunelem dokumend and seting niewiecie czy idzie go przywrocic
dokumencie tez sa programy puste tylko idzie je uruchomic zdysku wchodzac na
moj komputer
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: dokument and seting 20.02.05, 23:05
      A teraz poprosimy po naszemu...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka