lukasz19822
20.02.05, 22:08
mam problem nieumie z pasku zadanzaloczyc programow wyskauje puste
prawdopodobnie usunelem dokumend and seting niewiecie czy idzie go przywrocic
dokumencie tez sa programy puste tylko idzie je uruchomic zdysku wchodzac na
moj komputer