Gość: Torqe
IP: 213.173.232.*
02.04.05, 00:07
Witam, mam proble z karta graficzna SiS 650, gdy odpalam programy pod dosem
(mam windows xp), obraz na ekranie zaczyna skakac, probowalem uruchomic
programy w trybie zgodnosci, ale nie pomoglo. Czy spotkal sie ktos moze z
podobnym problemem ?