marzena86
10.04.05, 11:46
Witam! Nie wiem co sie stało, ale stacja dysków nie odczytuje mi płyt. Na
początku myślałam, że wystarczy wyczyścić laser - zastosowałam specjalną
płytkę, lecz to nie pomogło. Ciągle wyświetla się komunikat: "Włóż płytę do
stacji dysków" Nie wiem co robić, bardzo proszę o pomoc...