Dodaj do ulubionych

Problem ze stacją dysków:(

10.04.05, 11:46
Witam! Nie wiem co sie stało, ale stacja dysków nie odczytuje mi płyt. Na
początku myślałam, że wystarczy wyczyścić laser - zastosowałam specjalną
płytkę, lecz to nie pomogło. Ciągle wyświetla się komunikat: "Włóż płytę do
stacji dysków" Nie wiem co robić, bardzo proszę o pomoc...
Obserwuj wątek
    • m.gregor Re: Problem ze stacją dysków:( 10.04.05, 12:40
      Za 70 zł kupic nowa. Czy naprawde jest sens stresowac sie, meczyc i bawic z
      czyszczeniem?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka