Gość: maxxx
IP: *.versanet.de
10.05.05, 14:08
mam starego laptopa (100 MHz )ktory sluzy glownie jako maszyna do pisania, mam
problem jak podlaczyc do niego myszke,
sprzet ma chyba wejscie com , czy jest jakas mozliwosc podlaczenia do niego
myszki usb ? - chodzi czy sa jakies "przejsciowki" com -> usb ,lub cos
podobnego i gdzie cos takiego ewentualnie znalesc.