Dodaj do ulubionych

stary laptop - problem z myszka

IP: *.versanet.de 10.05.05, 14:08
mam starego laptopa (100 MHz )ktory sluzy glownie jako maszyna do pisania, mam
problem jak podlaczyc do niego myszke,
sprzet ma chyba wejscie com , czy jest jakas mozliwosc podlaczenia do niego
myszki usb ? - chodzi czy sa jakies "przejsciowki" com -> usb ,lub cos
podobnego i gdzie cos takiego ewentualnie znalesc.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka