Gość: Krzysiek3310
IP: 80.51.180.*
27.07.05, 18:51
cześć
procek jest z 0517
mam sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9703
sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=18652
sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16564
sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17610
napiszcie mi jak podkecic np na 2200mhz lub 2300 albo tak zeby chodzil
stabilnie na tych czesciach.
np cpu 9x 240 jakie vcore
vdimm itp
tylko nie dawajcie linkow jak sie podkreca tylko konkrety
dzieki