Gość: marian
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
07.08.05, 11:10
Witam, czy moze mi ktos pomoc. Mam problem z kodekami, ktorych bym nie
zainstalowal to niektore filmy nie dzilaja, obraz sie rozmazuje itp. U innych
filmy te dzialaja u mnie nie. Jakich kodekow uzywacie? Ja juz chyba wszystkich
probowalem :/