IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.05, 11:10
Witam, czy moze mi ktos pomoc. Mam problem z kodekami, ktorych bym nie
zainstalowal to niektore filmy nie dzilaja, obraz sie rozmazuje itp. U innych
filmy te dzialaja u mnie nie. Jakich kodekow uzywacie? Ja juz chyba wszystkich
probowalem :/
Obserwuj wątek
    • Gość: Gothmog Re: Kodeki IP: *.219.233.19.telsat.wroc.pl 07.08.05, 11:28
      używam następujących:
      DivX 5.11
      XviD
      AC3Filter

      i wszystko chodzi jak nalezy
      Proponuje zainstalowac programik AVIcodec - dzieki niemu mozna szybko
      zdiagnozowac jakich kodeków na kompie brakuje danemu filmowi

    • Gość: Kolobos Re: Kodeki IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.08.05, 11:40
      ffdshow

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka