Gość: mim
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
31.08.05, 21:46
Problem: Aparat cyfrowy Kodak CX6200, win 2003 server. Po podłączeniu do USB
komputer nie widzi aparatu (nie moze sie z nim polaczyc). A przedtem wykrywał
go bezproblemowo (tak jak w WINXp). Zachciało mi się formatu karty SD i
pamieci wewnetrznej, psia krwia!!! :(
Jak wrócić do poprzedniego dobrego dzialania?
Pozdrawiam :(