Dodaj do ulubionych

komp nie widzi aparatu (??) - a widział!!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 21:46
Problem: Aparat cyfrowy Kodak CX6200, win 2003 server. Po podłączeniu do USB
komputer nie widzi aparatu (nie moze sie z nim polaczyc). A przedtem wykrywał
go bezproblemowo (tak jak w WINXp). Zachciało mi się formatu karty SD i
pamieci wewnetrznej, psia krwia!!! :(

Jak wrócić do poprzedniego dobrego dzialania?

Pozdrawiam :(
Obserwuj wątek
    • amon-ra Re: komp nie widzi aparatu (??) - a widział!!! 31.08.05, 23:00
      A czy usługa Windows Image Acquisition (WIA) jest uruchomiona?
      • Gość: mim Re: komp nie widzi aparatu (??) - a widział!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 23:03
        > A czy usługa Windows Image Acquisition (WIA) jest uruchomiona?
        >

        Nie wiem.... a powinna? Przedtem nie bylo problemu.....
        W rejestrze?
        • Gość: mim Re: komp nie widzi aparatu (??) - a widział!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.05, 23:12
          tak, jest nastawiona na automatyczna
          • Gość: mim amon-ra... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.05, 08:07
            I jakie pomysły dalszego dzialania (kolejne formaty nic nie pomagaja) :( ?
            • amon-ra Re: amon-ra... 01.09.05, 10:31
              Spokojnie :) Nie traktuj moich wypowiedzi zbyt arbitralnie, być może ktoś inny pomoże Ci ze znacznie lepszym skutkiem...

              Gość portalu: mim napisał(a):

              > I jakie pomysły dalszego dzialania (kolejne formaty nic nie pomagaja) :( ?

              Jeżeli tak, problem najprawdopodobniej nie leży ani po stronie sterowników, ani systemu operacyjnego.
              Czy podobna sytuacja wystepuje także na innym komputerze, po podłączeniu do niego Twojego aparatu? Być może potrzebna jest aktualizacja sterowników tegoż?

              Spróbuj przez port USB podłączyć inne urządzenie (np. drukarkę, mysz itp.) i sprawdź, jak system radzi sobie z ich wykrywaniem i jak z nimi kooperuje.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka