Dodaj do ulubionych

mozilla firefox

14.11.05, 00:07
zainstalowałem właśnie firefoxa i pokazuje mi się ostrzeżenie "Połączenie
zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem (adres strony)" co mam
zrobić żeby działało??
Obserwuj wątek
    • Gość: ? to dziwne - może masz jakąś blokadę? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.05, 08:45
      • bednarek17 Re: to dziwne - może masz jakąś blokadę? 14.11.05, 12:56
        raczej nie. kiedyś działało a teraz nei chce :/ IE chodzi bezproblemowo.
    • bednarek17 Re: mozilla firefox 14.11.05, 13:23
      przypomniałem sobie że np: kazaa albo ares mi się nie chciały połączyć. ale
      bearesher sie polaczyl. jaka może być tego przyczyna?
      • paul_78 Re: mozilla firefox 14.11.05, 16:11
        Odblokuj te programy na firewallu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka