bednarek17 14.11.05, 00:07 zainstalowałem właśnie firefoxa i pokazuje mi się ostrzeżenie "Połączenie zostało odrzucone podczas próby kontaktu z serwerem (adres strony)" co mam zrobić żeby działało?? Link Zgłoś Obserwuj wątek
bednarek17 Re: to dziwne - może masz jakąś blokadę? 14.11.05, 12:56 raczej nie. kiedyś działało a teraz nei chce :/ IE chodzi bezproblemowo. Link Zgłoś
bednarek17 Re: mozilla firefox 14.11.05, 13:23 przypomniałem sobie że np: kazaa albo ares mi się nie chciały połączyć. ale bearesher sie polaczyl. jaka może być tego przyczyna? Link Zgłoś