Gość: aswalcik
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
05.12.05, 21:55
mam jeszcze jedno pytanie:
w domowej sieci ktora laczy sie z internetm przez neostrade polaczona jest do
routera...siec pomiedzy komputerami dziala.posiadam kabel usb Linq i chcialbym
polaczyc przez ten kabel laptopa z jednym z komputerów tak aby laptop posiadal
polaczenie sieciowe z innymi komputerami tej sieci,posiadal polaczenie z
internet (by moj komputer byl serwerem dla laptopa) a zarazem byl podlaczony w
dalszym ciagu z siecia domowa.Moj komputer posiada WinXp,
laptop-win98.Probowalem za pomoca konfiguratora sieci ale nic z tego.Prosze o
pomoc