Gość: luk
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.02.06, 10:22
Mam nagrywarke DVD.Gdy nagrywam plyte CDr mam mozliwosc wyboru z jaka
predkoscia nagrywac.A jak nagrywam plyte DVD to poprzekopiowaniu plikow jakie
chcem nagrac daje opcje BURN i mam wylaczona opcje wybrania predkosci
nagrywania jak nagrywam to wypala mi z predkoscia 8x.Czy mozna wolniej
nagrywac dla poprawnego zapisu?mam angielska wersje nero express 6.Co oznacza
jeszcze opcja DATA DISC-BOOtable data disk/