Gość: przemek
IP: *.bochnia.pl
13.02.06, 22:38
mam komórke siemensa, bluetooth oczywiście włączone, widoczne dla innych.
kupiłem sobie takie urządzonko wpinane na usb, zainstalowałem oprogramowanie,
sterowniki, nie działa, urządzenia nie widzą się. jak mam się za to zabrać?
może ktoś miał podobny problem..z góry dziękuję.