Dodaj do ulubionych

bluetooth i komórka

IP: *.bochnia.pl 13.02.06, 22:38
mam komórke siemensa, bluetooth oczywiście włączone, widoczne dla innych.
kupiłem sobie takie urządzonko wpinane na usb, zainstalowałem oprogramowanie,
sterowniki, nie działa, urządzenia nie widzą się. jak mam się za to zabrać?
może ktoś miał podobny problem..z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: ass Re: bluetooth i komórka IP: *.dip.t-dialin.net 13.02.06, 23:42
      Zrob wedlug tej kolejnosci:
      1.wkladasz plyte ze sterownikiem (z programem)do szuflady ale NIC nie uruchamiasz.
      2.Wkladasz USB i komputer SAM szuka sterownika.
      3.Instalujesz oprogramowanie lub nie - Twoj wybor.
    • Gość: Bob Re: bluetooth i komórka IP: *.plusgsm.pl 14.02.06, 17:53
      Witaj,
      przeczytaj :forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=36611001

      Ponadto bywa, że niektóre zestawy dongle + soft nie dają się uruchomić na danym systemie i basta. Miałem tak ostatnio z Win 98 SE i zestawem firmowym Vobis (de facto Toshiba).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka