Dodaj do ulubionych

Jak zapisać na HD ten film ?

IP: *.clubnet.pl 19.02.06, 01:23
www.youtube.com/w/Moherowe-berety?v=WyxEdbyswKA&search=eurowizja%202006%20polska%20polish%20poland%20funny

W cashe`u Opery to ma rozszerzenie .tmp. Probowalem przemianowac na .swf,
.avi, .mpg - i nie odtwarzalo sie. Co to jeszcze moze byc? W binary ANSI trzy
pierwsze bajty to FLV .
Obserwuj wątek
    • Gość: are Ja pytam serio IP: *.clubnet.pl 19.02.06, 10:43
      Zebyscie sobie nie pomysleli, ze uprawiam jakas agitacje ;-) Po prostu filmik
      mi sie diablo podoba i chce go miec.

      Jak sie kliknie prawym na okienko gdzie sie wyswietla, to pokazuje sie menu
      z Schockwave Flash Playera. Ale nie odtwarza mi sie to z casche`a po
      przemianowaniu na swf. Dlaczego tak moze byc?
      • gastovski Re: Ja pytam serio 19.02.06, 14:15
        Właściwie to sam rozwiązałeś ten problem.
        Przemianuj na .flv
        Ściągnij sobie Riva FLV Player aby odtworzyć.
        • bartoszpar Re: Ja pytam serio 19.02.06, 14:59
          hmm a serio to mozna przy pomocy prostego triku zmienic spowrotem badziewne flv
          na bardziej przyjazne wszystkim mpg za pomoca Riva FLV Encoder... po prostu
          podajesz zrodlo ten filmik, ustalasz sobie opcje jakie chcesz (rozdzielczosc,
          dzwiek, bitrate) a w wynikowym polu zamieniasz rozszerzenie na mpg i to caly
          "chwyt" - otrzymujesz mpega :D
          a co do sciagania... no niekiedy (nie wiem jak w Operze ale w IE tak bywalo)
          cash zawiera tylko czesc informacji a nie zawsze caly plik...
          W FF powstaly skrypty (poszukaj na necie) pod plugin Greasemonkey umozliwiajace
          sciagniecie z yputube i googli filmikow...no niestety tam one sa w formacie FLV
          wiec albo sciagasz playera albo bawisz sie dla siebie i znajomych w
          przekodowanie do mpg :)
          • Gość: are Re: Ja pytam serio IP: *.clubnet.pl 19.02.06, 16:47
            Probowalem przemianowac na flv - nie dzialalo. No ale teraz juz jest dobrze,
            bo wiem ze trzeba zewnetrzny player.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka