Gość: tomek
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.02.06, 22:34
Witam. Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. Przy próbie otwarcia niektórych
plików pojawia się taki komunikat jak w temacie, i nie mozna ich otworzyć. Po
kliknięciu na Ok znika wszystko, nawet pulpit. Po chwili się pojawia.