IP: *.clubnet.pl 13.03.06, 21:06
witam kilka dni temu zainstalowalem skype ktory nie chdzil laczyl sie i
bardzo kiepsko chodzil dzisiaj jednak zalaczylem jakis port tego skype i
teraz nie wiem gdzie ta sciezka dostepu do tego portu jest i jak sie go
zalacza czy moze ktos moze mi podac jak wlaczyc port tego skype
Obserwuj wątek
    • bigt Re: skype 14.03.06, 07:54
      nie wiem kolego co zrobiłeś. standarowa instalacja skype kończy sie
      powodzeniem. odinstaluj i zainstaluj to na nowo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka