Gość: szczepcio25
IP: *.clubnet.pl
13.03.06, 21:06
witam kilka dni temu zainstalowalem skype ktory nie chdzil laczyl sie i
bardzo kiepsko chodzil dzisiaj jednak zalaczylem jakis port tego skype i
teraz nie wiem gdzie ta sciezka dostepu do tego portu jest i jak sie go
zalacza czy moze ktos moze mi podac jak wlaczyc port tego skype