Gość: Domin3
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
19.03.06, 17:08
Mam taki problem od pewnego czasu komputer praktycznie nie włancza mi się za
pierwszym razem .Musze włanczać go kilka razy dopiero wtedy zaskakuje.Jak go
włączam słysze tylko pojedynczy długi sygnał po czym komputer gaśnie .Czy może
to być związane z płytą główną?Prosze o0 odpowiedż.