Dodaj do ulubionych

naprawa odtwarzacza mp3 - creative zen micro

28.03.06, 16:28
witam! w jaki sposób mogę naprawić mój odtwarzacz mp3 - creative zen micro??
istnieje jakiś punkt naprawy? otóż wejście coś szwankuje.. nie styka. można
je wymienić?? proszę o pomoc!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • polynomial Re: naprawa odtwarzacza mp3 - creative zen micro 02.04.06, 20:27
      A co się konkretnie stało?
    • blipek Re: naprawa odtwarzacza mp3 - creative zen micro 16.06.06, 21:21
      Mam dokładnie ten sam problem z Zen Micro... Kontaktowałem się z działem obsługi
      klienta Creative... i powiedzieli mi że będzie kosztowało to (nie mam już
      gwarancji) 110.11 Inc Vat EURO!!! Do tego trzeba to zrobić drogą pocztową gdyż
      serwis znajduje się w Dublinie... ech... Jeśli ktoś zna miejsce gdzie można by
      było naprawić taki odtwarzacz dokładam się do próśb o pomoc koleżanki która
      założyła ten temat...
      • zolwik Re: naprawa odtwarzacza mp3 - creative zen micro 06.10.06, 10:59
        U mnie tez nie styka wejscie do sluchawek:(
        I rowniez skonczyla sie gwarnacja (12 miesieczna) zadzwonilam do rzecznika praw
        konsumenta i powiedzial ze mam sie powolac na ustawe o szczegółowych warunkach
        sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27.07.2002 dz.
        ust. nr 141 poz. 1176 art. 8 ust 1 i w ciagu 24 miesiecy od zakupu sprzedajacy
        odpowiada za naprawe produku. zamierzam do nich napisac pismo (bo sklep twierdzi
        ze gwarancja sie skoczyla) i zaniesc im odtwarzacz.
        Po zalatwieniu sprawy dam znac co i jak.
        Co ciekawsze sklep twierdzi ze tylko ja mam probelm z tym odtwarzaczem, a jesli
        wpisze sie w wyszukiwarke zen micro to wyskakuja fora na ktorych ludzie opisuja
        ten sam rodzaj usterki.
        Pozdrawiam
        • gibenrath ten sam problem!!!!!!!!!! 01.12.06, 18:57
          a gwarancja się skończyła i jestem w kropce
          • zolwik Re: ten sam problem!!!!!!!!!! 05.12.06, 13:54
            Tak jak napisalam w moim poprzednim poscie w ciagu 2 lat mozesz zwrocic sie do
            sprzedawcy. Mi wymienili na nowy.
            Milego dnia i powodzenia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka