hic 21.12.02, 22:26 dlaczego napedy dvd czytają (przetestowaqlem w kilku różnych komp. z dvd) tylko 1 sesję nagranej (dogrywanej cd)? jak temu zaradzić? naped cd czyta wszystkie sesje. Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: kell Re: problem napedem dvd IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 22.12.02, 01:03 nie prawda.. czytaja wszystkie. albo masz cos nie tak z napedem, albo z system. Link Zgłoś
hic Re: problem napedem dvd 27.12.02, 23:03 Gość portalu: kell napisał(a): > nie prawda.. czytaja wszystkie. albo masz cos nie tak z > napedem, albo z system. Gość portalu: kell napisał(a): > nie prawda.. czytaja wszystkie. albo masz cos nie tak z > napedem, albo z system. sprawdzone na 6 kompach (w tym 2 laptopy, sys instal. fabrycznie),(win 98 i ME) które maja napedy dvd. 2 pc-ty mają napedy cd i dvd, 2 nastepne - nagrywarki i napedy dvd. W tym samym kompie naped cd czyta wszystkie sesje, naped dvd tylko jedna!!!!. 7 komp szwagra- ma combo - dogrywalem cd i znowu na kompach z dvd - jedna sesja :((???? 7 kompów miało-by coś nie tak z systemem??? albo napędem??? pzdr. Link Zgłoś
Gość: kell Re: problem napedem dvd IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 27.12.02, 23:41 to ja nie rozumiem co jest nie tak.. mam jeden cedek ktory ma 5sesji juz (dogrywany po trochu) i nie ma z nim najmniejszych problemow pod win98 jak i debianem (linuks) dvd to staruszek hitachi gd2000 Link Zgłoś