Dodaj do ulubionych

firefox raz jeszcze...

25.05.06, 05:25
cos zainstalowale cos wywalilem a efekt jest taki, ze FF chodzi tylko spod
'root'a. klikam na ikonke to sie troszke poladuje i znika bez sladu, po
odpaleniu z konsoli tez nie startuje a jedynie wywala blad:

smutas@linux:~> firefox

(Gecko:16165): GLib-GObject-CRITICAL **: g_object_unref: assertion
`G_IS_OBJECT (object
/usr/bin/firefox: line 251: 16165 Segmentation fault $MOZ_PROGRAM
$MOZ_LANG

Takie smieszne rzeczy dzialy mi sie tez z amarokiem :-(( ale mu przeszlo...

P.S. SuSE10.0
pozdrowionka S.
Obserwuj wątek
    • bartlomiej_p Re: firefox raz jeszcze... 25.05.06, 14:41
      usuń katalog .firefox (ukryty) w katalogu usera - stracisz ustawienia ale
      zresetujesz do wyjściowych i powinno działać bo pod rootem działa
    • smutas TABs 11.06.06, 04:07
      nastepna sprawa, po przeinstalowaniu FF i skorzystaniu z podpowiedzi odkrylem
      jeszcze jedna niedogodnosc - w wersji orginalnej po restarcie FF ladowal TABs w
      takiej formie i na tych stronach co byly otwarte podczas zamykania systemu - a
      teraz odpala co prawda ale tylko jedno okienko ze strona startowa. Gdzie to
      naprawic???
      S.
      • blekot Re: TABs 19.06.06, 21:34
        np. tak
        mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/przegladanie_przy_uzyciu_kart/tabmix_plus

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka