Dodaj do ulubionych

Problem z napedem DVD

06.07.06, 11:02
Witam
Mam problem z napedem DVD. Nie chce on czytać płyt DVD-R. Tylko że wcześniej
odczytywał je bez problemu. Zarówno z muzyką jak i filmami czy innymi plikami.
Teraz zachowuje się jakby w napędzie w ogóle nie było płyty. Zwyklą płytę DVD
z np. filmem odczytuje bez problemu. Co się stało?
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: wkurzony Re: Problem z napedem DVD IP: *.75.51.236.mielec51.tnp.pl 06.07.06, 11:55
      kolejny post z napedami dvd ludzie zacznijcie najpeirw myslec i przeszukiwac forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka