anaila
18.07.06, 20:57
właśnie dostałam przesyłkę z nowiutkim Ubuntu. dosyć mi sie podoba, ale mam problem z rozdzielczością ekranu: dla moich oczu najlepsza jest 800x600, ale system uparcie ustawia sam 1024x768 - mimo, że w preferencjach zaznaczam tę pierwszą; system na mój wybór po prostu nie reaguje!
co z tym zrobić? ktoś wie? bo oślepnę!