Gość: Dziubasek
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
21.10.06, 17:57
Mam taki dylemat kupilem ostatnio sluchaweczki i glosniki do komputerka mam plyte zintegorawa muzyczna na plycie glownej Asusa. I musze ciagle przelaczac jak chce sluchac muzyki z glosnikow i muzyki przez sluchawki, z tyłu kompa, to jest zenujace i denerwujace. I pytanie zastanawiam sie nad kupnem Sound blastera Audigy 4, czy ktos ma te karte i czy jest mozliwosc podlaczenia i sluchawek i glosnikow, i np przelaczania zrodla w ustawieniach na karcie??? wiecie o co chodzi...przelaczam w ustawieniach na sluchanie ze sluchawk a jak chce to na sluchanie z glosniczkow. Prosze o pomoc !!!