aga857
27.10.06, 19:49
Ustawiłam sobie pocztę na tym programie. I ściąga mi maile z serwera, ale
żadnych załączników nie chce otworzyć. I nie moge wysłać poczty, bo ciągle mi
pokazuje, że wystąpił błąd. Usiłuję znaleźć, w czym problem, ale chyba sie poddam.