Dodaj do ulubionych

Mict=rosoft Outlook

27.10.06, 19:49
Ustawiłam sobie pocztę na tym programie. I ściąga mi maile z serwera, ale
żadnych załączników nie chce otworzyć. I nie moge wysłać poczty, bo ciągle mi
pokazuje, że wystąpił błąd. Usiłuję znaleźć, w czym problem, ale chyba sie poddam.
Obserwuj wątek
    • r_ed Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 19:55
      > I ściąga mi maile z serwera, ale żadnych załączników nie chce otworzyć.
      Co to znaczy "nie chce"?

      > I nie moge wysłać poczty, bo ciągle mi pokazuje, że wystąpił błąd.
      No to napisz co to za blad!?
      • aga857 Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:22
        Zadanie pop3.wp.pl zgłosiło bład.Sprawdź poprawność autoryzacji smtp
        • r_ed Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:35
          > Zadanie pop3.wp.pl zgłosiło bład.Sprawdź poprawność autoryzacji smtp

          A autoryzacje wlaczylas?
    • vvanda.rapaczynska Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:30
      1. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=15679891&a=16247536

      2. Sprawdź ustawienia poczty: poczta.wp.pl/autoryzacja/czytnik.html?cz=oe
      • aga857 Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:37
        Dzieki wielkie ;) Wysyła mi wiadomości!! Super!!
        Teraz tylko jak otworzyć załączniki w poczie ściagniętej?
        • t-800 Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:49
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=34&w=15679891&a=16247536

          Potem zamknij i uruchom ponownie OE.
          • aga857 Re: Mict=rosoft Outlook 27.10.06, 20:58
            Ale to jest dla Outlook Express. W Microsoft Outlook nie mogę znaleźć czegoś
            podobnego.
            • Gość: Greg Re: Mict=rosoft Outlook IP: 212.76.40.* 27.10.06, 22:52
              Poszukaj np. C2 Attachments Unlocker
              • aga857 Re: Mict=rosoft Outlook 28.10.06, 21:47
                A co to jest i gdzie mam tego szukac??
                • Gość: Greg Re: Mict=rosoft Outlook IP: 212.76.40.* 28.10.06, 22:09
                  W Google, oczywiście :-)) BTW. Wkradła mi się literówka: C2 Attachments
                  Unblocker, z "b"! www.codetwo.pl/index.php?page=4 - to-to służy do
                  odblokowywania załączników w Outlooku (nie Outlook Express!!), który domyślnie
                  blokuje nieodwołalnie np. pliki .exe
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka