werdew
05.11.06, 20:53
..właśnie taki komunikat wyświetla mi sie w "dymku" od paru dni.
Przy ściąganiu jakiegos pliku AVAST wykrył wirusa,zakomunikował że został
usuniety, a komunikat pojawia się dalej.kiedy klikne w dymek otwiera się
strona oprogramowania antywirusowego, ale AVAST wykrywa na niej wirusa i tak
w kółko. może jakaś porada?
pozdrawiam.