Gość: Aska
IP: *.ztpnet.pl
08.11.06, 10:47
Witajcie ,prosze powiedzcie mi jak mam odtworzyc dane ktore wczoraj nagralam
na plyte dvd-r po nagraniu sprawdzilam zawartosc plyty i wszystko
bylo ,komputer mam sformatowany i dzisiaj wlozylam plity i niby jest cala
zajeta ale nie ma zadnych plikow.Pozdrawiam