IP: *.ztpnet.pl 08.11.06, 10:47
Witajcie ,prosze powiedzcie mi jak mam odtworzyc dane ktore wczoraj nagralam
na plyte dvd-r po nagraniu sprawdzilam zawartosc plyty i wszystko
bylo ,komputer mam sformatowany i dzisiaj wlozylam plity i niby jest cala
zajeta ale nie ma zadnych plikow.Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: vidjo Re: Plyta DVD IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 08.11.06, 10:56
      www.isobuster.com/ - lub jakiś inny podobny program
      • Gość: ala Re: Plyta DVD IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.11.06, 12:04
        a może wystarczy zwykłe przestawienie opcji wyświetlania plików/folderów?
        "pokaż wysztkie pliki"
        • Gość: komorowski Re: Plyta DVD IP: *.chello.pl 08.11.06, 14:15
          tylko isobuster - juz nim odzyskiwałem niewidoczne na płycie pliki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka