Gość: Ytek IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.07, 11:15 Prosiłbym o porade jak dodać jakąś aplikacje żeby się uruchamiała ze startem systemu jeśli wogóle się da tak zrobić... prosze o opis Link Zgłoś Obserwuj wątek
krzysztofsf Re: Uruchamianie ze startem systemu 11.01.07, 11:20 Gość portalu: Ytek napisał(a): > Prosiłbym o porade jak dodać jakąś aplikacje żeby się uruchamiała ze startem > systemu jeśli wogóle się da tak zrobić... > prosze o opis Chyba we wszystkich dystrybucjach wystarczy sciagnac ikone programu na prawa strone panelu, aby potem uruchamial sie automatycznie. Takze wiekszosc programow niezamknietych przy zamykaniu systemu uruchomi sie przy ponownym zalogowaniu. Link Zgłoś
Gość: Ytek Re: Uruchamianie ze startem systemu IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.07, 13:53 prosiłem o opis jak to zrobić napiszcie dokładnie gdzie wkleić link itd... Link Zgłoś
Gość: silic Re: Uruchamianie ze startem systemu IP: *.as.kn.pl 11.01.07, 13:57 W start->programy->autostart Link Zgłoś
krzysztofsf Re: Uruchamianie ze startem systemu 11.01.07, 13:59 Gość portalu: Ytek napisał(a): > prosiłem o opis jak to zrobić napiszcie dokładnie gdzie wkleić link itd... A moze kupisz konsole? Link Zgłoś