simka55
31.01.07, 18:06
Szukam programu do robienia gifów. Nie znam żadnego więc proszę o pomoc. Jak
ktoś wie niech powie, bo ja nie wiem. Nie myślcie sobie, że jestem głupia, bo
nie jestem, a mam dopiero 11 lat i mam prawo czegoś nie wiedzieć, a więc
proszę o pomoc.