Gość: pink IP: *.kalisz.mm.pl 18.02.07, 13:31 jaką drukarke byscie polecali do laptopa? chce kupic za ok. 200-300zł Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: R.S. Re: jaka drukarka IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 18.02.07, 15:21 chyba powyższe pytanie pojawiło się tydzień temu ?? zechciej poczytac archimum ponadto dobrze byłoby gdybyś powiedział do czego drukarka ma ci służyć, choć sugerując się ceną może to byc użytek domowy R Link Zgłoś
Gość: pink Re: jaka drukarka IP: *.kalisz.mm.pl 18.02.07, 15:53 tak,jak najbardziej do domowego uzytku,głównie do wydruku artykułów z neta Link Zgłoś
Gość: R.S. Re: jaka drukarka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.07, 12:16 osobiście używam canona pixma 4200 i jestem zadowolony w tej klasie cenowej nie poszalejesz pzdr, R Link Zgłoś