nnike
25.05.07, 01:02
fotoforum.gazeta.pl/72,2,999,62570171.html
Zapoznajcie się, proszę, z tym wątkiem i pomóżcie mi odkryć galerię Negres :)
Dokopałam się w Kasperskim do jakiegoś firewalla w dziale "anti hacker", ale
nie ma tam frazy "ad" do likwidacji.
Tymczasem, gdy odłączę Kasperskiego, zdjęcia stają się widoczne.
Co mam zrobić, żeby czegoś w komputerze nie zepsuć, a móc stale widzieć te fotki?