Dodaj do ulubionych

Problem z "ad"

25.05.07, 01:02
fotoforum.gazeta.pl/72,2,999,62570171.html
Zapoznajcie się, proszę, z tym wątkiem i pomóżcie mi odkryć galerię Negres :)
Dokopałam się w Kasperskim do jakiegoś firewalla w dziale "anti hacker", ale
nie ma tam frazy "ad" do likwidacji.
Tymczasem, gdy odłączę Kasperskiego, zdjęcia stają się widoczne.

Co mam zrobić, żeby czegoś w komputerze nie zepsuć, a móc stale widzieć te fotki?
Obserwuj wątek
    • beata_ Re: Problem z "ad" 25.05.07, 01:12
      Nnike, poszukaj w tym swoim Kasperskim opcji antyspamowych i czegoś, co będzie
      się zwało "Ad blocking", albo jakoś podobnie. W tym powinna być jakaś zakładka
      w rodzaju "advanced" z listą różnych (nie wiem jak to nazwać) "formantów".

      A może ktoś lepiej obeznany z Kasperskim doradzi konkretnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka