Dodaj do ulubionych

ustawienia firefoxa

IP: *.brnt.cable.ntl.com 23.09.07, 14:11
Obserwuj wątek
    • Gość: Grazyna Re: ustawienia firefoxa IP: *.brnt.cable.ntl.com 23.09.07, 14:14
      Za szybko enter mi sie wcisnal...przepraszam

      Szukalam na forum, daje slowo. Ale nic nie znalazlam wiec pozwalam sobie
      zawracac glowe.
      Czy ktos moze mi napisac jak rozwiazac ponizszy problem:
      okno firefoxa otwiera mi sie mniej wiecej na pol strony i bez zakladek. Niby
      mozna to zrobic recznie ale nieco utrudnia to prace.
      Bede wdzieczna za pomoc. Tylko prosze napisac "lopatologicznie"
      Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
      • Gość: pcyk Re: ustawienia firefoxa IP: 193.109.225.* 23.09.07, 14:37
        Co znaczy "okno firefoxa otwiera mi sie mniej wiecej na pol strony"?
        Chodzi Ci o to, że nie dostajesz go na całym ekranie?
        Tego w sumie też nie bardzo rozumiem: "i bez zakladek"?Chodzi Ci o to, że nie
        widzisz paska zakładek?Bo jak o to chodzi to żeby go włączyć klikasz:
        Widok->Paski narzędzi->Pasek zakładek
        • Gość: Grazyna Re: ustawienia firefoxa IP: *.brnt.cable.ntl.com 23.09.07, 16:49
          Tak, chodzi mi o to, ze nie dostaje go na calym ekranie.
          Co do zakladek, to chodzi o to, zeby okno otwieralo sie juz od razu z zakladkami
          a nie zeby je trzeba bylo za kazdym razem ustawiac
          • Gość: pcyk Re: ustawienia firefoxa IP: *.multimo.gtsenergis.pl 24.09.07, 16:01
            Żeby wyświetlało okna z poprzedniej sesji to trzeba zrobić tak:
            Otwórz wszystkie te zakładki, które chcesz mieć uruchamiane przy starcie ( w
            odzdielnych kartach albo okanch - jak wolisz).Jak już wszystkie otworzysz to
            klikasz:
            Narzędzia -> Opcje -> Główne -> i u góry okienka jest taka opcja "Po uruchomieni
            programu Firefox" i z listy musisz wybrać "wyświetl stronę startową" i troche
            niżej musisz kliknąć na "użyj bieżących stron".Potem tylko klikasz na ok i po
            ponownym uruchomieni przeglądarki powinno być tak jak chcesz.
            Co do tego, że się nie otwiera okienko na cały ekran to w sumie nie bardzo wiem
            czemu.Możesz spóbować uruchmić przeglądarkę, zmaksymalizować okno i uruchmoić
            przeglądarkę ponownie, ale nie wiem czy to zadziała?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka