Gość: Grazyna Re: ustawienia firefoxa IP: *.brnt.cable.ntl.com 23.09.07, 14:14 Za szybko enter mi sie wcisnal...przepraszam Szukalam na forum, daje slowo. Ale nic nie znalazlam wiec pozwalam sobie zawracac glowe. Czy ktos moze mi napisac jak rozwiazac ponizszy problem: okno firefoxa otwiera mi sie mniej wiecej na pol strony i bez zakladek. Niby mozna to zrobic recznie ale nieco utrudnia to prace. Bede wdzieczna za pomoc. Tylko prosze napisac "lopatologicznie" Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc. Link Zgłoś
Gość: pcyk Re: ustawienia firefoxa IP: 193.109.225.* 23.09.07, 14:37 Co znaczy "okno firefoxa otwiera mi sie mniej wiecej na pol strony"? Chodzi Ci o to, że nie dostajesz go na całym ekranie? Tego w sumie też nie bardzo rozumiem: "i bez zakladek"?Chodzi Ci o to, że nie widzisz paska zakładek?Bo jak o to chodzi to żeby go włączyć klikasz: Widok->Paski narzędzi->Pasek zakładek Link Zgłoś
Gość: Grazyna Re: ustawienia firefoxa IP: *.brnt.cable.ntl.com 23.09.07, 16:49 Tak, chodzi mi o to, ze nie dostaje go na calym ekranie. Co do zakladek, to chodzi o to, zeby okno otwieralo sie juz od razu z zakladkami a nie zeby je trzeba bylo za kazdym razem ustawiac Link Zgłoś
Gość: pcyk Re: ustawienia firefoxa IP: *.multimo.gtsenergis.pl 24.09.07, 16:01 Żeby wyświetlało okna z poprzedniej sesji to trzeba zrobić tak: Otwórz wszystkie te zakładki, które chcesz mieć uruchamiane przy starcie ( w odzdielnych kartach albo okanch - jak wolisz).Jak już wszystkie otworzysz to klikasz: Narzędzia -> Opcje -> Główne -> i u góry okienka jest taka opcja "Po uruchomieni programu Firefox" i z listy musisz wybrać "wyświetl stronę startową" i troche niżej musisz kliknąć na "użyj bieżących stron".Potem tylko klikasz na ok i po ponownym uruchomieni przeglądarki powinno być tak jak chcesz. Co do tego, że się nie otwiera okienko na cały ekran to w sumie nie bardzo wiem czemu.Możesz spóbować uruchmić przeglądarkę, zmaksymalizować okno i uruchmoić przeglądarkę ponownie, ale nie wiem czy to zadziała? Link Zgłoś