Dodaj do ulubionych

nagrywarka dvd

06.11.07, 11:15
Mały mam problem z nagrywarką ,otóż nie wiem czy ona jest walnięta
czy coś z kompem.Odtwarza i nagrywa płyty cd i cdrw ale w żadnym
wypadku tego nie robi z dvd rw ,czasem odtwarza zwykłe dvd. Jest ona
prawie nowa na początku jak kupiłem to działało wszystko ok ale po
paru tygodniach już nie było ok ,kupiłem parę różnych płyt dvd
różnych markowych firm ale to i tak nic nie dało .Więc mam pytanko
czy jest mozliwe że ona mi już padła czy coś może być z kompem ? ,
DMA i te inne żeczy mam prawidłowo ustawione.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka