Gość: Krzychu
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
28.07.03, 18:11
Mam problem z wyswietlaniem obrazu z monitora na ekran TV. Ogolnie jest obraz
ale CZARNOBIALY :( karte mam GF4 MX440 do karty nie mialem kabla wiec go
kupilem sam: SVIDEO-SVIDEO + przejsciowka na EURO, aby podlaczyc do tv. No i
obraz jest ale mono. Niewiem o co chodzi probowalem roznych rzeczy i nic...
kabel podobno jest dobry... Z Gory Dzieki za Dobre Rady!!!