26.12.07, 19:44
jak mozna zablokowac w komputerze wyswietlanie filmikow ze smogu?
cos chyba w panelu sterowania? ale nie wiem dokladnie.prosze o pomoc
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka