Dodaj do ulubionych

outlook.....bład

26.08.03, 21:55
jeszcez wczoraj bylo oki,teraz wlaczam i okazuje sie,ze jest jakis blad i
nie moge wejsc na poczte.skad ten blad i co to?jak go usunac?
iza
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: outlook.....bład IP: *.mandrake.com 26.08.03, 22:36
      Czy ty naprawde myslisz, ze ktos po tak postawionym
      pytaniu bedzie wiedzial jak ci pomoc. Moze wiecej
      szczegolow. Jak blad sie pojawil, gdzie masz konto pocztowe?
      • iberka Re: outlook.....bład 26.08.03, 22:44
        napisalam post szybciutko:-)podaje szczegoly.konto na interii no ale sciagam
        outlookiem.wpsiuje haslo i nastepuje laczenie,ktore nie dobiega konca ,bo
        pojawia sie komunikat"Łączenie z serwerem nie powiodło się.
        Konto: 'pop3.interia.pl', Serwer: 'poczta.interia.pl', Protokół: POP3, Port:
        110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10054, Numer błędu: 0x800CCC0E"
        iza
    • Gość: gość Re: outlook.....bład IP: *.tvk.tpsa.pl 26.08.03, 23:43
      sprawdź czy chodzi serwis www.interia.pl/
      • iberka Re: outlook.....bład 26.08.03, 23:52
        ehh...interia nie chodzi...przynajmiej u mnie.a u ciebie?jesli teza nie chodzi
        to rano zglaszam u pana prezesa:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka