iberka 26.08.03, 21:55 jeszcez wczoraj bylo oki,teraz wlaczam i okazuje sie,ze jest jakis blad i nie moge wejsc na poczte.skad ten blad i co to?jak go usunac? iza Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: ja Re: outlook.....bład IP: *.mandrake.com 26.08.03, 22:36 Czy ty naprawde myslisz, ze ktos po tak postawionym pytaniu bedzie wiedzial jak ci pomoc. Moze wiecej szczegolow. Jak blad sie pojawil, gdzie masz konto pocztowe? Link Zgłoś
iberka Re: outlook.....bład 26.08.03, 22:44 napisalam post szybciutko:-)podaje szczegoly.konto na interii no ale sciagam outlookiem.wpsiuje haslo i nastepuje laczenie,ktore nie dobiega konca ,bo pojawia sie komunikat"Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'pop3.interia.pl', Serwer: 'poczta.interia.pl', Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10054, Numer błędu: 0x800CCC0E" iza Link Zgłoś
Gość: gość Re: outlook.....bład IP: *.tvk.tpsa.pl 26.08.03, 23:43 sprawdź czy chodzi serwis www.interia.pl/ Link Zgłoś
iberka Re: outlook.....bład 26.08.03, 23:52 ehh...interia nie chodzi...przynajmiej u mnie.a u ciebie?jesli teza nie chodzi to rano zglaszam u pana prezesa:-) Link Zgłoś