necrolog 04.01.09, 18:53 Jaki jest waszym zdaniem najlepszy klient sieci torret. Chodzi o to żeby zbytnio nie obciążał itp. Wiem że uTorrent jest dość "lekki" ale słyszałem o nim sporo negatywnych opinii. Doradźcie:) Link Zgłoś Obserwuj wątek
marex59 Re: Klient sieci Torrent 04.01.09, 18:58 Ja osobiście używam tylko utorrena i uważam że jest bardzo dobry. Link Zgłoś
Gość: mufi Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 19:07 Też używam utorrenta i nie mam z nim problemów. Trzeba tylko go dobrze skonfigurować, tutoriali jest mnóstwo w sieci. Link Zgłoś
Gość: user23 Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 13:25 potwierdzam :) tez uzywam uTorrent- zero zastrzezen Link Zgłoś
de.will Re: Klient sieci Torrent 05.01.09, 11:47 Używałem utorrenta teraz mam BitSpirit i nie przewiduję powrotu. Najlepiej jednak wypróbowac "organoleptycznie" kilku kilentów. Link Zgłoś
Gość: Żabusia Blue Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:40 Według mnie to uTorrent i Azureus są najlepsze do torrentów. Azureus ładniej wygląda od uTorrent. Link Zgłoś