Dodaj do ulubionych

Klient sieci Torrent

04.01.09, 18:53
Jaki jest waszym zdaniem najlepszy klient sieci torret. Chodzi o to żeby
zbytnio nie obciążał itp. Wiem że uTorrent jest dość "lekki" ale słyszałem o
nim sporo negatywnych opinii. Doradźcie:)
Obserwuj wątek
    • marex59 Re: Klient sieci Torrent 04.01.09, 18:58
      Ja osobiście używam tylko utorrena i uważam że jest bardzo dobry.
      • Gość: mufi Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 19:07
        Też używam utorrenta i nie mam z nim problemów. Trzeba tylko go dobrze
        skonfigurować, tutoriali jest mnóstwo w sieci.
        • Gość: user23 Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 13:25
          potwierdzam :) tez uzywam uTorrent- zero zastrzezen
    • de.will Re: Klient sieci Torrent 05.01.09, 11:47
      Używałem utorrenta teraz mam BitSpirit i nie przewiduję powrotu.
      Najlepiej jednak wypróbowac "organoleptycznie" kilku kilentów.
    • Gość: Żabusia Blue Re: Klient sieci Torrent IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:40


      Według mnie to uTorrent i Azureus są najlepsze do torrentów.

      Azureus ładniej wygląda od uTorrent.



Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka