17.02.09, 01:03
Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjku chyba zjem ten komp, skat teraz ten login sie pojawil.jak to usunac!!!!!!!!!!

p.s XPP
Obserwuj wątek
    • Gość: ghj Re: Log in IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.09, 01:09
      z tamtont
    • waldek235 Re: Log in 17.02.09, 10:02
      tak tak ale jak?
    • waldek235 Re: Log in 17.02.09, 11:00
      Chodzi o to rzeby przy ctrl+alt+del wejsc w okno wlaczonych programow a nie w
      okno logowania.
      • Gość: Sławek62 Re: Log in IP: *.klaudyny.waw.pl 17.02.09, 12:34
        Start > Panel Ster. > Konta > Zmień sposób logowania :
        zaznacz :
        Użyj ekranu powitalnego
        lub oba
        Zastosuj .
    • waldek235 Re: Log in 17.02.09, 15:49
      Nieda rady zaptaszkowac, jest info ze ostatnia instalacja zmenila ustawienia,
      Jak to przywrocic w rejestrze.
    • waldek235 Re: Log in 18.02.09, 14:24
      program co zmienia ustawienia to d-link dwa-645

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka