waldek235 17.02.09, 01:03 Ojejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjku chyba zjem ten komp, skat teraz ten login sie pojawil.jak to usunac!!!!!!!!!! p.s XPP Link Zgłoś Obserwuj wątek
waldek235 Re: Log in 17.02.09, 11:00 Chodzi o to rzeby przy ctrl+alt+del wejsc w okno wlaczonych programow a nie w okno logowania. Link Zgłoś
Gość: Sławek62 Re: Log in IP: *.klaudyny.waw.pl 17.02.09, 12:34 Start > Panel Ster. > Konta > Zmień sposób logowania : zaznacz : Użyj ekranu powitalnego lub oba Zastosuj . Link Zgłoś
waldek235 Re: Log in 17.02.09, 15:49 Nieda rady zaptaszkowac, jest info ze ostatnia instalacja zmenila ustawienia, Jak to przywrocic w rejestrze. Link Zgłoś