Gość: mika IP: *.espol.com.pl 04.12.03, 17:12 mam p.4 128ddr xp home ed.problem polega na ciągłym res. przy dłuższej pracy lub przy zamykaniu np. gier lub internetu. czy to za mała pamięć?czy ktoś miał podobne problemy? Link Zgłoś Obserwuj wątek
baal82 Re: ciągle restart 04.12.03, 17:35 prawdopodobnie zlapales wirusa Blaster. jezeli uzywasz netu i nie masz zainstalowanych najnowszych SP to bedzie ci sie tak robilo. Link Zgłoś
Gość: mika Re: ciągle restart IP: *.espol.com.pl 04.12.03, 17:47 to było od początku.blastera żeczywiście złapałam ale 2 dni temu. ściągnełam łatę i program do usuwania.tak że blaster to historia. Link Zgłoś
baal82 Re: ciągle restart 04.12.03, 18:08 a czy przed usunieciem blastera i instaliacja SP odznaczylas recovery startup? Link Zgłoś
Gość: regina Re: ciągle restart IP: *.tvk.torun.pl / 80.51.243.* 04.12.03, 18:31 Mam podobny problem z kompem(Mam WIN XP),z tymże przeskanowałem go mks virem, Trend Micro i żaden nic nie wykrył!A jesli chodzi o uaktualnienia-to to samo co SP ? To nie mam najnowszych-czy to moze być wina restartowania się?Nie mam dostępu do netu,czy mogę ściągnąć SP na CD i potem je wgrać? I jak to się robi? Czy są z tym jakieś problemy? Link Zgłoś
Gość: mika Re: ciągle restart IP: *.espol.com.pl 04.12.03, 18:38 serwice pack kupisz na cd z gazetami komp. lub ściągniesz z neta ale u mnie to nie pomagało .pomogła procedura poniżej ale na jak długo nie wiem. Link Zgłoś
baal82 Re: ciągle restart 04.12.03, 19:21 Blaster jest wirusem napisanym specjalnie pod WinXP, ale niestety daje sie we znaki takze uzytkownikom w2k. mks vir niestety nie wykrywa blastera, wykryjesz i usuniesz go programem FixBlaster, pozniej instalujesz SP (osobiscie z plyty bym nie polecal), SP sciagalem ze stronki Microsoft'u (www.microsoft.com lub polska wersja www.microsoft.com/poland). tylko zanim to zrobisz wylacz startup and recovery. jezeli masz jakiegos maila to podaj to ci go wysle, zajmuje 132 KB. i to by bylo na tyle. Link Zgłoś
Gość: mika Re: ciągle restart IP: *.espol.com.pl 04.12.03, 18:27 Mój komputer -> Zaawansowane -> z sekcji Uruchamianie i odzyskiwanie wybierz Ustawienia -> w sekcji Awaria systemu wyłącz Automatycznie uruchom ponownie. Może to rozwiąże problem. "tak radził piecyk gazowy i to u mnie zadziałało" DZIĘKI.Mika Link Zgłoś