Dodaj do ulubionych

Gdzie tkwi błąd

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 15:02
Wkładam pustą płytę do napędu klikam właściwości pokazuje różowy obraz płyty
oraz 0 miejsca zajętego 702 MB wolnego. Nagrywam coś na płytę wszystko
przebiega normalnie. Po nagraniu płyta wysuwa się z napędu wkładam ją
spowrotem klikam na właściwości i pokazuje niebieski obraz płyty oraz 0
miejsca wolnego 0 miejsca zajętego jest to na płytach CD-R CD-RW DVD-R DVD-RW.
W Nero w opcji :info o dysku" informuje, że dysk jest pusty i nawet po
dokłaadnum wymazaniu płyt RW dalej obraz płyty jest niebieski. Co jest
przyczyną. A na płytach wcześniej nagranych pokazuje wszystko ok.
Dziękuje za pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: A@a Re: Gdzie tkwi błąd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 15:13
      Dodam jeszcze, że uzbierała mi się spora kupka płyt CD DVD RW nie wiem czy je
      wyrzucić, czy z nich coś jeszcze będzie. Filmy na CD i DVD odtwarza bez
      problemu. Jeszcze raz dziękuje za pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka