przemci0 21.12.03, 16:44 chcę obciąć w prosty sposób plik typu mid i wykorzystać go później jako melodyjkę w telefonie. czym to zrobić. pomocy:))) Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: przemci0 Re: midi ciąg dalszy IP: *.bochnia.pl / 80.51.255.* 22.12.03, 10:28 nikt na ten temat nic nie wie..? Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: midi ciąg dalszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 10:50 Mida nie da się uciąć tak jak mp3 (to tak, jakbyś szukał programu, żeby uciąć plik Worda). To jest zupełnie inny format. Poszukaj jakiegoś edytora midi. Potem jeszcze będziesz musiał nauczyć się go obsługiwać. Link Zgłoś
Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 22:49 A sprawdzałeś ten program, który ci podałem w poprzednim poście? Link Zgłoś
Gość: przemci0 Re: midi ciąg dalszy IP: *.bochnia.pl / *.bochnia.pl 22.12.03, 23:04 tak. i jakoś sobie z nim nie radzę. Link Zgłoś
Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 23:13 Chętnie bym ci pomógł, ale ja się nigdy nie bawię w muzyczki do telefonów, a jeśli coś robię z midi, używam programów komercyjnych, bo to jest z reguły jakaś muzyka z keyboardu. Sorry, może ci ktoś jednak pomoże. Dałem ci link, bo coś takiego znalazłem, ale tego programu też nie próbowałem. Link Zgłoś
Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 23:23 Tu masz jeden z najprostszych edytorów midi: www.geocities.com/ap_sugunan/editor.html Link Zgłoś