Dodaj do ulubionych

midi ciąg dalszy

21.12.03, 16:44
chcę obciąć w prosty sposób plik typu mid i wykorzystać go później jako
melodyjkę w telefonie. czym to zrobić. pomocy:)))
Obserwuj wątek
    • Gość: przemci0 Re: midi ciąg dalszy IP: *.bochnia.pl / 80.51.255.* 22.12.03, 10:28
      nikt na ten temat nic nie wie..?
    • Gość: piecyk gazowy Re: midi ciąg dalszy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.12.03, 10:50
      Mida nie da się uciąć tak jak mp3 (to tak, jakbyś szukał programu, żeby uciąć
      plik Worda). To jest zupełnie inny format.

      Poszukaj jakiegoś edytora midi. Potem jeszcze będziesz musiał nauczyć się go
      obsługiwać.
    • Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 22:49
      A sprawdzałeś ten program, który ci podałem w poprzednim poście?
      • Gość: przemci0 Re: midi ciąg dalszy IP: *.bochnia.pl / *.bochnia.pl 22.12.03, 23:04
        tak. i jakoś sobie z nim nie radzę.
        • Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 23:13
          Chętnie bym ci pomógł, ale ja się nigdy nie bawię w muzyczki do telefonów, a
          jeśli coś robię z midi, używam programów komercyjnych, bo to jest z reguły
          jakaś muzyka z keyboardu. Sorry, może ci ktoś jednak pomoże. Dałem ci link, bo
          coś takiego znalazłem, ale tego programu też nie próbowałem.
          • Gość: jap Re: midi ciąg dalszy IP: *.acn.waw.pl 22.12.03, 23:23
            Tu masz jeden z najprostszych edytorów midi:
            www.geocities.com/ap_sugunan/editor.html
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka