bluela
05.01.04, 08:48
Przepraszam, bo być może zadam pytanie rażące brakiem wiedzy. Wspólnie ze
znajomymi często czatujemy ze znajomymi z USA w wiertualnej kawiarence. Jeden
z naszych polskich przyjaciół ma nowy problem. Jego brat zmienił komputer i
zamiast windozy używa Linuksa. Twierdzi, że z tego powodu nie może z tejże
kawiarenki korzystać, bo mu nie działa java. Czy jest na to jakiś sposób? Czy
można coś doinstalować i będzie znowu działać?
pozdrawiam i z góry dziękuję za rady